Rejestracja | Logowanie Przechowalnia Polski

Infolinia: 889306197

Email: sklep@econdom.pl

 • Prezerwatywy
 • Lubrykanty
 • Akcesoria i gadżety
 • Promocje
 • Aktualności
 • Kontakt
 • Aktualności

  sex on i ona

  Podejście kobiet i mężczyzn do seksu - czym się różni?

  Penis XL - przekleństwo czy błogosławieństwo

  Sex Oralny

  Jak przekonać kobietę do seksu oralnego?

  Jak przekonać kobietę do seksu oralnego?

  kwi

  07

  Sex Oralny

  Jak przekonać kobietę do seksu oralnego?


  1. Nastrój

  Wydaje się to oczywiste, jednak warto poświęcić chwilę temu tematowi. Poranny prysznic nie wystarczy. W ciągu dnia skóra się poci, a Ty korzystasz z toalety - wielokrotnie. Brzydki zapach z tych miejsc może trwale zrazić partnerkę. Dlatego warto wykąpać się przed samym spotkaniem. Higiena to także usunięcie zbędnego owłosienia,a które nie dość, że może się gdzieś zaplątać, jest siedliskiem bakterii. Pamiętaj również o bieliźnie - taka, która wygląda na zużytą, nie budzi pozytywnych skojarzeń.


  2. Wygodna pozycja

  Seks oralny powinien być wygodny dla obydwu stron - jeżeli chcemy, żeby trwał dłużej, niż minutę. Zadbaj o pozycję, w której partnerki nie będzie bolała szyja. Najwygodniej, jeśli położy się nad Tobą, jednak na odpowiednio niższej wysokości. Jeżeli preferujecie pozycję, w której on stoi, a ona klęczy, zadbajcie o miękkie podłoże. Pozwoli to uniknąć obtarć kolan, a w efekcie również kłopotliwych pytań.


  3. Zapach

  Tak samo jak zapach, ważny jest smak. Okazuje się,że duży wypływ na niego ma to, co jesz. Korzystnie wpływa jedzenie owoców, natomiast kawa i piwo powodują gorzki smak. Jest jeszcze jeden, natychmiastowy sposób na poprawienie smaku Twojego penisa - prezerwatywy smakowe. Szeroki wybór pozwala na idealne dopasowanie do gustu partnerki, dlatego dowiedz się wcześniej, co lubi najbardziej: czekoladę, gumę balonową, a może klasycznie - truskawki? :)


  4. Wyczucie

  Wyczucie w kwestii seksu oralnego jest bardzo ważne. Przede wszystkim należy trzymać się zasady ,,nic na siłę”, ponieważ nachalne namawianie raczej przyniesie odwrotny skutek. Warto natomiast na spokojnie porozmawiać z partnerką o jej obawach. Jeśli już uda nam się ją namówić na ten krok, pamiętajmy - życie to nie film porno! Mocne przyciąganie jej głowy do penisa i szarpanie za włosy z dużym prawdopodobieństwem może jej się nie spodobać.


  5. Pochwała

  Kto nie lubi być chwalony? Ta zasada dotyczy także Twojej partnerki, dlatego doceń ją i jasno sygnalizuj, jak bardzo seks oralny jest dla Ciebie ważny. Jeśli będzie wiedziała, że sprawiła Ci dużą przyjemność, prawdopodobnie chętnie to powtórzy.

   

  Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl