Ostatnio na blogu
3 gadżety, które warto mieć w sypialni

Bardzo ważnym elementem każdego związku jest życie erotyczne. O bliskość fizyczną trzeba dbać na każdym etapie związku, a szczególnie wtedy, kiedy jest się ze sobą już długo i odczuwa się rutynę. Niektórzy uważają, że pierwsze przejawy znudzenia się sobą to początek końca.

gadzety do sypialni

Na co zwracać uwagę, kupując prezerwatywy przez internet?

Zakupy internetowe – pokochała je już większość Polaków, zwłaszcza w trudnych czasach pandemii. Online kupujemy już nie tylko odzież, akcesoria czy sprzęty domowe, lecz także produkty spożywcze i artykuły dbające o nasze zdrowie intymne, w tym prezerwatywy. Na co zwrócić uwagę, zamawiając prezerwatywy przez internet?

zakup prezerwatyw online

Znaczenie i historia antykoncepcji

Główną biologiczną rola seksu jest pojawienie się na świecie potomstwa, jednak nie jest to kluczowe znaczenie. Seks jest przede wszystkim przyjemnością. Niesie on również ze sobą wiele korzyści zdrowotnych, a zakończony orgazmem zapewnia odprężenie. Seks to również nieodzowny element ludzkości, bez którego nie byłaby ona w stanie przetrwać. Od zarania dziejów ludzie uprawiali seks nie tylko z zamiarem spłodzenia potomstwa. Przodkowie musieli więc znaleźć jakiś sposób, aby uchronić się przed niechcianą ciążą. Tak też powstała antykoncepcja.

Zestawy i mixy prezerwatyw.

Sprawdź proponowane przez nas gotowe zestawy prezerwatywy i wybierz ten idealny dla siebie. Oferujemy paczki zawierające 25, 50 lub 100 prezerwatyw w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dostępne są zarówno zestawy składające się z prezerwatyw tej samej marki (Durex, Skyn, Unimil, Pasante, EXS) oraz typu mix, czyli paczki gdzie znajdują się różne rodzaje prezerwatywy na każdą okazję. Tego typu wybór to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za częstymi zakupami i preferują kupowanie na zapas oraz dla tych, posiadających już swój ulubiony typ prezerwatyw. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby do swojego koszyka oprócz zestawu dodać prezerwatywy na sztukę, w kartonikach lub jakikolwiek inny produkt, w celu chociażby sprawdzenia innego modelu.

Durex Elite - Zestaw 100 szt. Durex Elite - Zestaw 100 szt.
Producent: Durex
Cena: 139,99 zł 190,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Durex Elite - Zestaw 50 szt. Durex Elite - Zestaw 50 szt.
Producent: Durex
Cena: 69,99 zł 95,00 zł
zestaw
zobacz więcej
  • promocja
Durex Fetherlite Ultima - Zestaw 50 szt. Durex Fetherlite Ultima - Zestaw 50 szt.
Producent: Durex
Cena: 135,99 zł
zestaw
zobacz więcej
EXS Air Thin - Zestaw 25 szt. EXS Air Thin - Zestaw 25 szt.
Producent: EXS
Cena: 19,45 zł
zestaw
zobacz więcej
EXS Nano Thin - Zestaw 25 szt. EXS Nano Thin - Zestaw 25 szt.
Producent: EXS
Cena: 19,45 zł
zestaw
zobacz więcej
Pasante Silk Thin - Zestaw 25 szt. Pasante Silk Thin - Zestaw 25 szt.
Producent: Pasante
Cena: 18,85 zł
zestaw
zobacz więcej
Pasante Silk Thin - Zestaw 50 szt. Pasante Silk Thin - Zestaw 50 szt.
Producent: Pasante
Cena: 37,75 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Elite - Zestaw 25 szt. Unimil SKYN Elite - Zestaw 25 szt.
Producent: SKYN
Cena: 67,25 zł
zestaw
zobacz więcej
Unimil SKYN Elite - Zestaw 50 szt. Unimil SKYN Elite - Zestaw 50 szt.
Producent: SKYN
Cena: 134,50 zł
zestaw
zobacz więcej

Zestawy prezerwatyw pakowane po 25, 50 i 100 sztuk

Wybrane zestawy twoich ulubionych prezerwatyw zawsze przed ich włożeniem do koperty uprzednio pakowane są w papierowe lub foliowe opakowania, a jeżeli produkt aukcji to np. zestaw 3 kartoników prezerwatyw Durex Intense nie jest on specjalnie przepakowywany, tylko wysyłany w formie pierwotnej. Zestawy takie to świetny wybór gdy już znasz swój ulubiony rodzaj prezerwatyw, a nie przepadasz za zbyt częstymi zakupami lub po prostu jesteś osobą bardzo aktywną seksualnie i standardowe kartoniki po 12 sztuk to zdecydowanie za mało. Warto pamiętać, że regularne uprawianie stosunku płciowego niesie ze sobą bardzo wiele korzyści zdrowotnych, między innymi redukują stres, poprawia odporność, wzmacniają mięśnie, poprawiają ukrwienie. W skrócie seks to doskonały przepis na długowieczność. Kolejnym plusem zestawów jest także ich cena, im większy zestaw prezerwatyw tym ich cena jest mniejsza, tak już wyjątkowo korzystne ceny produktów na naszej stronie mogą być jeszcze niższe! Zestawy tych samych modeli prezerwatyw dostępne są w różnych wielkościach, najczęściej jest to 25, 50 i 100 sztuk, jednak niektóre z nich to, np. 40 sztuk twoich ulubionych prezerwatyw. Dostępne zestawy najpopularniejszej marki prezerwatyw to takie rodzaje jak Durex Classic (klasyczne) , Durex Elite (cienkie), Durex Performa (przedłużające stosunek), Durex Pleasuremax (prążkowane z wypustkami), Durex Extra Safe (pogrubione, zwiększona ochrona), Durex Real Feel (nielateksowe) oraz wiele innych modeli. Dostępne są także zestawy prezerwatyw Unimil m. in Orgazmax, Conform, Intensity, itd. oraz rodzimej marki Skyn (Elite, Extra Lube, Original, Intense Feel, Large). Oprócz tego można nabyć wszystkie rodzaje prezerwatyw marek wywodzących się z Wielkiej Brytanii, czyli Pasante i EXS w wygodnych zestawach.

Zestawy mix popularnych prezerwatyw

Zestaw mix to dwa lub więcej rodzajów popularnych prezerwatyw w najlepszych cenach. Często są to najpopularniejsze z modeli renomowanych marek połączone w wygodny zestaw, możliwy do nabycia w jeszcze przystępniejszej cenie dla klienta. Są to zarówno mixy prezerwatyw tych samych marek jak, np. Durex Elite i Pleasuremax, Durex Select (mix smaków), jak i mixy różnych marek i rodzajów prezerwatyw połączonych w jeden zestaw, takimi zestawami są m. in. Durex, EXS, Unimil oraz Durex i Pasante. Zestawy mix podobnie jak prezerwatywy na sztuki pozwalają na spróbowanie różnych rodzajów prezerwatyw, dzięki czemu chwile zbliżenia potrafią być jeszcze bardziej różnorodne.

Econdom - sprawdzone mixy i zestawy prezerwatyw

Dbamy o to, aby oferowane przez nas prezerwatywy, lubrykanty i gadżety erotyczne przechowywane były w odpowiednich warunkach, co wydłuża ich żywotność oraz pozwala na zachowanie ich w nienaruszonym stanie, aż do momentu otwarcia, nie należy się zatem obawiać zakupu nawet tak dużych zestawów prezerwatyw, jak 100 sztuk. Dodatkowo każdy zestaw jest starannie zapakowany w ochronną kopertę, natomiast w przypadku sporych zamówień jest to karton. Wszystkie sprzedawane w zestawach prezerwatywy pochodzą bezpośrednio od producentów renomowanych marek lub od ich sprawdzonych dystrybutorów, przez co są gwarancją najwyższej jakość i satysfakcji z ich użytkowania.

Promocje
Durex Play Słodka Truskawka - 50 ml
Durex Play Słodka Truskawka - 50 ml
17,99 zł 14,99 zł
szt.
Durex Select - 3 smaki - 30 szt.
Durex Select - 3 smaki - 30 szt.
44,99 zł 35,99 zł
zestaw
Durex MIX - Zestaw 100 szt.
Durex MIX - Zestaw 100 szt.
190,00 zł 139,99 zł
zestaw
Unimil SKYN Original - 1 szt.
Unimil SKYN Original - 1 szt.
3,00 zł 1,99 zł
szt.
Unimil SKYN Large - 144 szt.
Unimil SKYN Large - 144 szt.
219,99 zł 195,99 zł
zestaw
Durex Elite - Zestaw 100 szt.
Durex Elite - Zestaw 100 szt.
190,00 zł 139,99 zł
zestaw
Unimil SKYN Original - Kartonik 10 szt.
Unimil SKYN Original - Kartonik 10 szt.
21,90 zł 17,95 zł
szt.
Durex Play Real Feel - 50 ml
Durex Play Real Feel - 50 ml
22,99 zł 18,99 zł
szt.
Pasante TLC Lube - 75 ml
Pasante TLC Lube - 75 ml
16,99 zł 11,99 zł
szt.
Unimil SKYN Unknown Pleasures  - Kartonik 14 szt.
Unimil SKYN Unknown Pleasures - Kartonik 14 szt.
34,99 zł 22,99 zł
szt.
Durex Classic - Kartonik 12 szt.
Durex Classic - Kartonik 12 szt.
28,85 zł 22,85 zł
szt.
Unimil SKYN Selection - Kartonik 9 szt.
Unimil SKYN Selection - Kartonik 9 szt.
21,99 zł 14,85 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl