12 państw, których obywatele uprawiają seks najmniej razy w roku 0

Seks to super sprawa. Można się odprężyć, pogimnastykować, zbudować lepszą więź z partnerem i wzmocnić odporność. Oto 12 państw, w których obywatele uprawiają seks poniżej 100 razy rocznie. Czy uwierzysz, że wśród nich jest Tajlandia?

1. Dania

Od 1999 roku prostytucja w Danii jest legalna. Wydawać by się mogło, że dzięki temu Duńczycy będą uprawiać mnóstwo seksu. Niestety nie. W 2005 badania przeprowadzone pod patronatem Durexa pokazały, że Duńczycy nawet nie dobili do stu stosunków rocznie. Przeciętnie uprawia się tam seks 98 razy rocznie. Zaalarmowany rząd rozpoczął kampanię społeczną zachęcającą do uprawiania seksu z takimi chwytliwymi sloganami jak "zrób to dla Danii" czy też "zrób to dla mamy".

 

2. Norwegia

Ten piękny, zimny kraj, który doradza turystom zabranie ze sobą ciepłych kurtek niezależnie od pory roku, w jakiej go odwiedzają, podobnie jak i Dania może się pochwalić jedynie 98 stosunkami rocznie. A przecież najlepszym i tanim sposobem na ogrzanie się podczas zimnych dni jest wskoczenie do łóżka z partnerem.

 

3. Irlandia

Irlandia słynie z ciemnego piwa o tej samej nazwie co znana księga rekordów. Jednak w ilości stosunków na obywatela Irlandia nigdy nie trafi do tej księgi. Irlandczycy uprawiają seks 97 razy rocznie. Czyżby Irlandczycy woleli upijać się pysznym Guinnessem nie tylko w dzień św. Patryka, niż wskoczyć z ukochaną do łóżka?

 

4. Tajlandia

To jest zaskoczenie. Tajlandia słynie na całym świecie z tego, że utrzymuje się z seks turystyki. Jednak turyści uprawiają więcej seksu niż miejscowi. Przeciętny Tajlandczyk, niepracujący w seks biznesie, uprawia seks 97 razy rocznie.

 

5. Szwecja

Coś jest nie tak z tymi potomkami wikingów. Norwegia, Dania, a teraz i Szwecja jest na naszej liście. Wikingowie, którzy mogli mieć każdą kobietę (a jeśli nie mogli, to ją zmusili) na pewno przewracają się w grobach widząc, że ich potomkowie uprawiają seks 92 razy do roku. A w dodatku Szwedki są uważane za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Coś tu poszło nie tak.

 

6. Tajwan

Tajwan jest małą wysepką, ale gigantem technologicznym. Jest to pierwsze państwo, którego całe terytorium ma dostęp do Wi-Fi. Jednak może właśnie to odciąga ludzi od bardziej kreatywnego spędzania czasu. Liczba stosunków to marne 88 rocznie.

 

7. Wietnam

Pierwsze skojarzenie to wojna w Wietnamie. Drugie to turystyczny raj - piękne plaże, gęste dżungle i przyjaźni ludzie. Może dlatego, że seks przedmałżeński jest tam nadal tabu, Wietnamczycy uprawiają seks tylko 87 razy na rok. Czasem narzeczeni uprawiają seks w motelach, ale patrząc na liczbę stosunków, słowo "czasem" jest tu bardzo wymowne.

 

8. Malezja

Dominującą religią w tym państwie jest islam, więc poglądy na seks są tam bardzo konserwatywne. Religia zakazuje seksu przedmałżeńskiego, a młodych ludzi zniechęca się do jakichkolwiek kontaktów z płcią przeciwną. Nie mówimy tu o kontaktach seksualnych, ale o kontakcie wzrokowym, rozmowie czy nawet podaniu sobie ręki przy witaniu. Nie ma mowy o publicznym okazywaniu uczuć, takim jak obejmowanie się czy całowanie. Ale mimo tego i tak udaje się przeciętnemu mieszkańcowi Malezji uprawiać seks 83 razy w roku.

 

9. Hong Kong

Chiny odzyskały Hong Kong w 1997 roku. Jest oficjalnie częścią tego kraju, ale ma swój własny rząd. Hong Kong jest światową potęgą gospodarczą. Mieszkańcy tego kraju najwidoczniej są bardzo zajęci biznesami, bo mają mało czasu na łóżkowe igraszki. Rocznie zabawiają się średnio 78 razy.

 

10. Indonezja

Islam jest religią dominującą i 87% ludności Indonezji jest tego wyznania. Religia ta zabrania kontaktów seksualnych przed ślubem. Zniechęca również do kontaktów przyjacielskich między osobami różnej płci. Patrząc na to, że Indonezyjczycy uprawiają seks 77 razy w roku, możemy dojść do wniosku, że przestrzegają zakazów religijnych.

 

11. Singapur

Singapur, nazywany Miastem Lwa, jest krajem marzeń dla ludzi chcących zrobić karierę. Jest drugim po Japonii najbardziej rozwiniętym krajem azjatyckim, a pod względem PKB jest w światowej czołówce. Najwięcej ludzi pracuje w przeróżnych usługach, a wielkie światowe firmy zakładają tam swoje centrale. Mieszkańcy tego zapracowanego państwa-miasta uprawiają seks 73 razy do roku.

 

12. Japonia

Kraj gejsz, hentai, obmacywania w metrze i zboczeń trudnych do wyobrażenia jest na pierwszym miejscu z marnymi 45 stosunkami rocznie. Zamężne Japonki mają wielkie problemy w rozwijaniu swojej kariery, więc te ambitne odkładają decyzję o zamążpójściu na później lub całkiem rezygnują z zakładania rodziny. Młodzi Japończycy są nieśmiali i wolą przebywać w świecie fantazji gier komputerowych niż wśród rówieśników.

 

Jako, że Polska nie znalazła się w zestawieniu wynika iż radzimy sobie całkiem nieźle ;-) Dlatego sprawdź jeden z naszych zestawów prezerwatyw (link), do wyboru między innymi: Durex, Unimil, Pasante, EXS. Jeśli jednak nie możesz się zdecydować to polecamy zestawy typu MIX (link) gdzie znajdziesz prezerwatywy na każdą okazję.

 

Źródło: 1 , 2

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl