6 korzyści z używania prezerwatyw nielateksowych 0

Światowi producenci prezerwatyw prześcigają się w projektowaniu coraz to nowszych modeli kondomów, zapewniających nieodkryte jak dotąd doznania i potęgujących dotyk podczas zbliżenia. Jednym z tego typu innowacyjnych rozwiązań są prezerwatywy nielateksowe, o których ostatnio słyszy się coraz częściej, a na dodatek wyłącznie w pozytywnym kontekście. Tego typu kondomy wykonane są z poliizoprenu – materiału znacznie delikatniejszego, miększego oraz przyjemniejszego w dotyku niż lateks. Poniżej prezentujemy 6 korzyści z używania nowoczesnych i rewelacyjnych prezerwatyw nielateksowych.

1) Zapewniają znacznie bardziej naturalne doznania – jak już wspominaliśmy, poliizopren jest materiałem niezwykle delikatnym, miękkim i przyjemnym w dotyku, właśnie dlatego sprawia wrażenie naturalnego, a wręcz przypomina w pewnym stopniu naturalną skórę. Nic zatem dziwnego, że współżycie z wykorzystaniem prezerwatyw z poliizoprenu dostarcza tak wielu naturalnych doznań oraz nadaje dotykowi zupełnie nowego znaczenia.

2) Mogą być stosowane przez alergików – poliizopren jest również materiałem nieuczulającym – nie wywołuje pieczenia, swędzenia i podrażnień, typowych dla tradycyjnych kondomów, dzięki czemu może być stosowany przez osoby wrażliwe na lateks.

6 korzyści z używania prezerwatyw nielateksowych

3) Są nieco trwalsze niż prezerwatywy lateksowe – prezerwatywy z poliizoprenu cechują się nieco lepszą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia niż lateks, co jest zależne od struktury wykorzystanego materiału.

4) Można je łączyć z każdym typem żeli intymnych – poliizopren nie ulega zniszczeniu w połączeniu z olejkami oraz oliwkami, które z kolei uszkadzają delikatną strukturę lateksu. Właśnie dlatego tradycyjne prezerwatywy należy stosować wyłącznie z lubrykantami na bazie wody. W przypadku kondomów nielateksowych jest zupełnie inaczej – żadna oleista ciecz, wykorzystywana do produkcji żeli intymnych oraz wszelkiego rodzaju oliwek, nie uszkodzi poliizoprenu. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla tych, którzy wprost nie potrafią się obyć bez

5) Nie posiadają charakterystycznego zapachu gumy – prezerwatywy nielateksowe są bezzapachowe, a więc nie drażnią nozdrzy charakterystycznym dla kondomów lateksowych zapachem gumy, co jeszcze bardziej potęguje uczucie naturalności podczas ich stosowania.

6) Stanowią równie skuteczną ochronę przez ciążą – poliizopren jest nieco trwalszy niż lateks, a więc równie dobrze chroni przed zapłodnieniem. Prezerwatywy nielateksowe muszą przecież przejść podobne testy wytrzymałościowe i jakościowe, co tradycyjne kondomy, a także winny spełnić szereg tych samych norm przed dystrybucją, właśnie dlatego możesz być pewien, że pomimo wykorzystania innowacyjnego materiału, stanowią skuteczną metodę antykoncepcji.

W naszym internetowym sklepie z prezerwatywami i lubrykantami znajdziesz niezwykle szeroki wybór prezerwatyw nielateksowych, pochodzących wyłącznie od renomowanych zagranicznych marek. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się naturalnymi doznaniami w swojej sypialni.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl