8 najpopularniejszych fantazji erotycznych kobiet 0

Jesteście ciekawi, o czym marzą kobiety, zanim zasną? Przedstawiamy 8 najpopularniejszych fantazji erotycznych.

1. Seks w miejscu publicznym

Bardzo częstą fantazją kobiet jest uprawianie seksu w miejscu innym niż łóżko. Może to być blat kuchenny w domowym zaciszu lub miejsce w plenerze. Okazuje się, że panie podnieca ryzyko bycia nakrytą na gorącym uczynku. Dlatego marzą skrycie o stosunku w windzie lub na ławce w parku.

2. Trójkąt z dwoma mężczyznami

Nie tylko mężczyźni marzą o trójkącie. Jest to częsta fantazja kobiet. Jednak w nieco innym wydaniu. Panie marzą o tym, aby zajęło się nimi dwóch mężczyzn naraz, Jest to jednak fantazja, która zwykle pozostaje w sferze wyobrażeń.

3. Brutalny seks

Kobiety na co dzień są uosobieniem delikatności. Chcą być traktowane jak prawdziwe damy. Zasada ta jednak nie dotyczy dla wielu z nich łóżka. Marzą o męskiej dominacji. Jest to jednak fantazja, która nie ma nic wspólnego ze stosowaniem prawdziwego przymusu i przemocy.

4. Kobieca dominacja

W kobiecych fantazjach jest także miejsce na żeńską dominację. W tej wersji to mężczyzna odgrywa rolę seksualnego niewolnika, spełniającego kobiece zachcianki. Należy jednak uważać, żeby fantazja ta nie przerodziła się w wykonywanie poleceń związanych z obowiązkami domowymi :)

8 najpopularniejszych fantazji erotycznych kobiet

5. Seks z nieznajomym

Okazuje się, że nawet grzeczne i poukładane na co dzień kobiety, czasami fantazjują o seksie z nieznajomym. Być może wynika to z rutyny lub potrzeby bycia adorowaną. Fantazję tę można spełnić ze stałym partnerem, odgrywając scenę, w której dopiero się poznaliście.

6. Seks z kobietą

To kolejna fantazja, która łączy obydwie płci. Kobietom także zdarza się marzyć o kontakcie z drugą kobietą. Wiele z nich przyznaje się, że choć raz w życiu całowało się z przedstawicielką płci pięknej.

7. Obnażanie ciała

Obnażone kobiece ciało potrafi być podniecające nie tylko mężczyzn, ale.. również dla kobiety, do której ono należy. Zachwycony wzrok partnera to największy komplement. Dlatego wiele kobiet odczuwa potrzebę uwodzenia go, zaczynając od wysyłania pikantnych zdjęć, a kończąc na prywatnym pokazie striptizu. 8. Odgrywanie ról Kobiety lubią się przebierać. Także w łóżku. Ponadto, odgrywanie ról pozwala pozbyć się zahamowań i rutyny w łóżku. Jeżeli chcemy spełnić tę zachciankę, nie zapominajmy o gadżetach erotycznych.

A Wam, spełnienie której z fantazji sprawiłoby największą przyjemność? Niezależnie od tego, jakiego dokonacie wyboru, pamiętajcie o zaopatrzeniu się w prezerwatywy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl