Erotyczna mapa rozkoszy, czyli podstawowe strefy erogenne u mężczyzn 0

Wbrew pozorom strefy erogenne u mężczyzn obejmują nie tylko okolice jąder i penisa. Zlokalizowane w różnych partiach ciała i odpowiednio stymulowane, mogą przynieść niezwykłe doznania erotyczne. Aby pieszczoty były przyjemne i w pełni bezpieczne, warto przygotować najlepsze prezerwatywy oraz dedykowane do tego celu lubrykanty.

erotyczna mapa

Okolice głowy i szyi

U mężczyzn wyjątkowo wrażliwymi częściami ciała są okolice głowy i szyi. Delikatne gryzienie i pocałunki składane na karku, twarzy czy skroniach sprawiają panom dużą satysfakcję. Podatne na dotyk są również uszy. Dzięki dużej ilości zakończeń nerwowych bardzo silnie reagują więc na muśnięcia dłoni i języka, a nawet sam ciepły oddech. Odpowiednie pieszczoty rejonu głowy i szyi gwarantują przyjemne odczucia, prowokujące do dalszych igraszek. Jeśli zdecydujemy się na pełny stosunek, nie możemy zapominać o dobrze dobranych rodzajach prezerwatyw, które powinny stanowić podstawowe akcesorium każdego rozsądnego kochanka.

Rejon krocza

Jeśli nasza gra wstępna skupiła się na okolicach głowy i szyi mężczyzny, na kolejnym etapie pieszczot warto zainteresować się rejonem krocza – workiem mosznowym, penisem oraz obszarem pomiędzy jądrami a odbytem. W trakcie dotykania i gładzenia penisa, a w szczególności jego napletka i żołędzi, wskazane jest użycie lubrykantów, które nadadzą skórze odpowiedni poślizg, zwiększając doznania płynące z pettingu. Zazwyczaj na początku najlepiej jest zająć się jądrami i okolicą odbytu, których stymulacja jest niezwykle przyjemna, ale nie grozi przedwczesnym wytryskiem. W momencie, gdy nie stosujemy hormonalnych zabezpieczeń i nie planujemy potomstwa, przed rozpoczęciem pełnej penetracji niezbędne jest skorzystanie z najlepszych prezerwatyw, dających poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Chcąc sprawić partnerowi przyjemność, warto pobudzać jego strefy erogenne, zlokalizowane w okolicach głowy i krocza. Jeśli po grze wstępnej pragniemy przejść do stosunku waginalnego bądź analnego, zastosowanie jednego z dostępnych rodzajów prezerwatyw pozwoli uchronić się przed ciążą czy chorobami przenoszonymi drogą płciową, umożliwiając spontaniczny i niczym niezakłócony seks.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl