Jak nadużywanie smartfonów i tabletów może wpłynąć na wasze życie erotyczne? – wakacyjny eksperyment durex 0

Uzależnienie od Internetu, innowacyjnych i niezwykle wciągających gier mobilnych oraz od mediów społecznościowych, a także poczucie konieczności ciągłego opowiadania o swoim życiu, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, znacznie się nasilają. Efektami tego niepokojącego zjawiska są równie zatrważające, jednak wszystkim już dobrze znane, obrazki z przepięknych, zagranicznych plaż, kiedy to para młodych ludzi, zamiast przeskakiwać w objęciach przez morskie fale, wypoczywa na leżakach, osobno i oczywiście z nosami w telefonach. Brak bliskości oraz rozmowy negatywnie wpływa następnie na jakość życia erotycznego, co często doprowadza związki do ruiny. O tym, jak bardzo współczesna technologia wpływa na życie intymne chciał przekonać się Durex, przeprowadzając niezwykle interesujący wakacyjny eksperyment – „Nie Przeszkadzać”.

6 młodych par ulokowano w przepięknym, romantycznym hotelu, a następnie trzem z nich odebrano wszystkie urządzenia z dostępem do sieci. Początkowe reakcje uczestników eksperymentu nie trudno było przewidzieć – ci, którzy mogli wciąż użytkować swoje smartfony i tablety po cichu śmiali się z kwaśnych min pozostałych. Szybko okazało się jednak, że odczucia po zakończeniu badania będą zupełnie odmienne. Film z przeprowadzonego testu, udostępniony przez Durex to historia, którą ogląda się z wielką przyjemnością. Brak urządzeń oraz wszechobecnych ekranów dosłownie pomógł parom odkryć się na nowo. Młodzi w uściskach cieszyli się każdą chwilą w pełni, a brak stresu związanego z koniecznością znalezienia najkorzystniejszego ujęcia pozwolił im lepiej wypocząć na urlopie. Nie trudno się domyślić, że „nowa stara” miłość przełożyła się również na sprawy łóżkowe, czego z pewnością nie mogli doświadczyć pozostali uczestnicy, wręcz męczący się z wciąż otaczającą ich technologią.

Przekonajcie się sami o sukcesie eksperymentu Durex i obejrzycie ten niezwykle edukujący oraz inspirujący do zmian film. Poświęćcie sobie więcej czasu, powiedzcie swoim ekranom „Nie Przeszkadzać”, a niezwykle szybko odkryjecie jak wiele zmieniło to posunięcie. Zadbajcie również o różnorodność na nowo odkrywanych w sypialni przeżyć, wybierając zróżnicowane prezerwatywy, lubrykanty i gadżety erotyczne w naszym internetowym sklepie.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl