Jak przekonać mężczyznę do założenia prezerwatywy 0

Pewnie nie raz miałaś do czynienia z sytuacją, w której mężczyzna odmawiał założenia prezerwatywy. Najgorsze, co można w takim wypadku zrobić, to poddać się. Jak przekonać faceta do zakładania kondoma?

Przeczytajcie sposoby eCondom.pl, na zbycie głównych argumentów osób niechętnych do używania prezerwatyw.

 

1. Mniejsze doznania

Jeżeli argumentem faceta jest to, że nic nie czuje podczas seksu w prezerwatywie, wyjdź mu naprzeciw, proponując ultra cienkie prezerwatywy. Wybór kondomów tego typu zapewni naturalne odczucia. Ich intensyfikację zapewni lubrykant, znajdujący się w środku.

 

2. Problemy z erekcją

Czy to one stoją Twojemu partnerowi na przeszkodzie do założenia prezerwatywy? Jeśli tak, miej zawsze przy sobie ściśle przylegające kondomy. Dopasują się one idealnie do członka mężczyzny, tym samym utrzymując erekcję.

Jak przekonać mężczyznę do założenia prezerwatywy

3. Rozmiar XXL

Taki rozmiar to prawdziwy skarb. Jak się okazuje, nie zawsze. Co zrobić, jeśli partner odmawia założenia prezerwatywy tłumacząc, że natura zbyt hojnie go obdarzyła? Jest na to rozwiązanie :) Kup mu w prezencie prezerwatywy w rozmiarze XXL, dedykowane takim mężczyznom jak on. Posiadają one średnicę większą, niż klasyczne kondomy.

 

4. Uczulenie na lateks

Ludzie mają alergię na wiele produktów. Tak się złożyło, że delikatna skóra Twojego partnera źle reaguje właśnie na lateks, który jest materiałem większości kondomów? To nic! Specjalnie dla takich jak on, zostały stworzone prezerwatywy nielateksowe. Są zrobione z ultra cienkiego poliizoprenu, zapewniającego maksymalnie naturalne doznania.

 

5. Brak spontaniczności

Zdarza Ci się walczyć z tym argumentem? Aby nie tracić czasu na słowne spory przed każdym stosunkiem, trzymaj prezerwatywy blisko łóżka. W przypadku seksu plenerowego, warto zawsze mieć w portfelu prezerwatywy na sztuki.

 

6. Brak zaufania

Twój partner zarzuca Ci brak zaufania, bo dbasz o Wasze zdrowie? Czy w takim razie TY możesz zaufać jemu? Nie negujemy wierności osoby, na seks z którą się decydujesz. Pamiętaj jednak, że idąc z kimś do łóżka, idziesz do niego również ze wszystkimi jego poprzednimi partnerami. A czy jesteś w stanie skontrolować ich przeszłość? Warto stawiać zdrowie na pierwszym miejscu, bo konsekwencje jednorazowo podjętej decyzji, potrafią być nieodwracalne w skutkach.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl