Jak stworzyć romantyczny nastrój w sypialni? – poradnik 0

Przez intensywne tempo życia we współczesny świecie, ludzie coraz częściej bywają zmęczeni i zestresowani. Wpływa to bardzo negatywnie m.in. na ich życie intymne. Oczywiście z notorycznym brakiem czasu i stresem w pracy zazwyczaj trudno walczyć. Swoje życie intymne można jednak znacznie poprawić, wprowadzając do sypialni romantyczny klimat, który sprzyja zbliżeniom.

Romantyczny nastrój w sypialni

Romantyczny nastrój w sypialni – najprostsze sposoby

Wprowadzenie do sypialni romantycznego nastroju wbrew pozorom wcale nie jest trudne i drogie. Przykładowo, intymny, sprzyjający zbliżeniom klimat można zbudować za pomocą kilku świeczek zapachowych o delikatnym płomieniu oraz cichej, nastrojowej muzyki z laptopa lub smartfona. Do popularnych pomysłów należy również rozluźniający kieliszek niezbyt mocnego wina lub szampana oraz piękny i delikatny w dotyku zestaw pościeli (np. wykonanej z atłasu, jedwabiu, czy też bawełny z dodatkiem satyny).

Niestety wiele kobiet pomimo ochoty na sex i romantycznej, intymnej atmosfery ma problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy, najczęściej będącym następstwem wahań hormonalnych (np. podczas ciąży, po menopauzie, przed miesiączką). Na szczęście z pomocą przychodzą tutaj lubrykanty oraz nawilżane prezerwatywy, które zapobiegają otarciom i gwarantują pełny komfort podczas stosunku.

Co ciekawe, lubrykanty mogą służyć nie tylko do nawilżania pochwy. Wiele z nich bardzo dobrze nadaje się bowiem również do masażu. Z tego względu są nieodłącznym elementem każdej gry wstępnej oraz podstawą budowania romantycznego, intymnego klimatu w sypialni. Natomiast jeśli chodzi o prezerwatywy, to również nie muszą one pełnić jedynie funkcji zabezpieczenia przed niechcianą ciążą czy chorobami wenerycznymi. Decydując się na ich kolorowe lub smakowe wersje, zapewne wprowadzimy do sypialni pewien powiew świeżości.

Podsumowując, smakowa prezerwatywa, lubrykant dedykowany do masażu, delikatna pościel, pachnące świece czy klimatyczna muzyka to proste sposoby na zbudowanie w sypialni gorącej atmosfery. Oczywiście przedstawione pomysły to tylko inspiracje, a każda para powinna eksperymentować w sypialni i stale szukać najlepszych dla siebie rozwiązań.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl