Korzyści z uprawiania porannego seksu 0

Seks zwykle kojarzy się z wieczorową porą. A czemu by nie uprawiać go z rana? Zobaczcie, jakie są korzyści z uprawiania porannego seksu:

Dobry humor od rana

Niezależnie od tego, którą nogą wstaniesz, ani czy lubisz swoją pracę, seks z samego rana sprawi, że czeka Cię udany dzień! Stanie się tak za sprawą endorfin, które wyprodukuje Twój organizm podczas stosunku.

Szybkie rozbudzenie

Seks z rana działa niczym kawa. Przyspiesza tętno i sprawia, że nie rozpoczniesz dnia zaspany.

Więcej energii niż wieczorem

Człowiek po przespanej nocy ma więcej energii niż kiedy kładzie się spać po ciężkim dniu. Odzwierciedla się to w każdej dziedzinie życia - także w seksie :)

Miła niespodzianka

Mało kto spodziewa się pobudki w formie seksu. Ale kiedy już do niej dojdzie, będzie miło zaskoczony.

Intymność

Poranny seks ma bardzo intymny charakter. Dzięki niemu wzmocnicie poczucie bliskości, jakie jest między Wami. Zaletą rana jest także cisza dookoła.

Korzyści z uprawiania porannego seksu

Lepszy od biegania

Nie możesz zebrać się do wyjścia na dwór i biegania? Mamy dla Ciebie lepszy sposób na spalenie kalorii. W dodatku nie wymaga wychodzenia z łóżka. Magia, prawda?

Promienny wygląd

Nic tak nie działa na urodę, jak uśmiechnięta, rozmarzona twarz. Poranny seks sprawi, że będziesz promiennie wyglądać przez cały dzień, a ludzie będą zastanawiać się, jaki jest tego powód - makijaż czy może nowa fryzura?

Pamiętaj, aby mimo wczesnej pory i spontanicznego charakteru seksu nie stracić głowy i nie zaniedbać zabezpieczenia. Warto mieć pod ręką wcześniej przygotowane prezerwatywy na sztuki. Jeżeli chcesz zrobić partnerowi jeszcze większą niespodziankę - postaw na nowe rodzaje kondomów, np. prążkowane lub świecące w ciemności.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl