MY.SIZE - prezerwatywy na miarę dla Ciebie 0

MY.SIZE - prezerwatywy na miarę dla Ciebie!

Producenci prezerwatywy często nie uwzględniają naszej odmienności, przez co kupowane gumki nas uciskają albo się zsuwają i niejednokrotnie powoduje to frustracje - większość par mogłaby coś o tym powiedzieć!

Jesteśmy różni! Każdy człowiek jest wyjątkowy. Pokolenia mężczyzn i kobiet - łamały sobie głowę nad wielkością naszych penisów - a przy tym często pomijały dobranie odpowiedniej prezerwatywy, która dla dobrego i bezpiecznego seks jest bardzo ważna. Długość naszego penisa nie odgrywa zasadniczej roli – w dopasowaniu prezerwatyw chodzi o szerokość! Nasza przyjemność powstaje w umyśle i pozostaje tam dotąd- i dopóki ten czuje się pewnie. Dobrze dopasowana prezerwatywa jest prawie niezauważalna. Nasz sex może w pełni obejmować nasze ciało – co pozwala wyłączyć się i rozkoszować chwilą.

 

MY.SIZE

 

Z pewnością chciałbyś być postrzegany indywidualnie w każdym aspekcie życia i do prezerwatywy wymagasz tego samego. W takim razie z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Ci prezerwatywy MY.SIZE, to Twój garnitur do sex-u uszyty na miarę. Jedne z siedmiu rozmiarów prezerwatyw MY.SIZE będzie pasował do Ciebie idealnie. Dzięki czemu zapewni Wam najwyższą przyjemność, bezpieczeństwo i zadowolenie z poprawy życia seksualnego. Miliony mężczyzn z całej Europy już doprała swój idealny rozmiar prezerwatyw MY.SIZE i odmieniło swoje sex! Dołącz do nich!

 

MY.SIZE - 7 rozmiarów prezerwatyw dla większego bezpieczeństwa & odczuwania.

MY. SIZE 47 mm - obwód penisa od 9,5 do 10,0 cm

MY. SIZE 49 mm - obwód penisa od 10,0 do 11,0 cm

MY. SIZE 53 mm - obwód penisa od 11,0 do 11,5 cm

MY. SIZE 57 mm - obwód penisa od 11,5 do 12,0 cm

MY. SIZE 60 mm - obwód penisa od 12,0 do 13,0 cm

MY. SIZE 64 mm - obwód penisa od 13,0 do 14,0 cm

MY. SIZE 69 mm - obwód penisa od 14,0 do 15,0 cm

Dotyczy obwodu penisa w zwodzie.

 

Dla większego odczuwania:

To szerokość prezerwatywy jest decydująca dla Twoich doznań- nie długość! Odczuwasz mocniej -Ty i Twój partner!

Dla większego bezpieczeństwa:

Czujesz się pewniej i to jest pewne! Prawie wszystkie uszkodzenia prezerwatyw wynikają z nieprawidłowego ich użycia, do którego przyczynia się zły rozmiar.

Łatwe zakładanie:

Gdy Twoja prezerwatywa jest dopasowana, dobrze się rozwija. To czyni ją łatwą do nałożenia i pozostawia nieuszkodzoną!

Najwyższa jakość:

Możesz polegać na najwyższej, przyjaznej dla vegan jakości prezerwatywy MY.SIZE: specjalny czysty naturalny lateks, elektronicznie testowana każda pojedyncza prezerwatywa i roczna kontrola TÜV na każdym etapie produkcji to są standardy MY.SIZE.

 

MY.SIZE

 

 

Pomiar z kondom-przewodnikiem od MY.SIZE

Dobranie swojego rozmiaru jest bardzo łatwo z miarką MY.SIZE, wystarczy mieć drukarkę. Miarka w PDF-ie to Twój przewodnik, wydrukuj go i przejdź dalej.

Do pobranie Miarka MY.SIZE. WAŻNE: Przy wydruku zaznacz "Faktyczny rozmiar", druk na A4 (nie wybieraj dopasowania strony). Inaczej miarka nie będzie się zgadzał.

 1.

2.

3.

Przetnij nożyczkami wzdłuż linii przerywanej.

Owiń ostrożnie miarkę wokół penisa w wzwodzie i odczytaj zalecany rozmiar wskazany przez strzałkę.

Stosując nasze określone zalecenia, znalazłeś Swoją odpowiednią prezerwatywę MY.SIZE !

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl