Najbardziej wstydliwe problemy w sypialni 0

Problemy w łóżku mogą dopaść nawet najlepiej dobraną parę. To ważna część relacji, dlatego też w przypadku pojawienia się trudności nie należy unikać zbliżeń, lecz zdecydować się na szczerą rozmowę i poszukać rozwiązania. Jakie wstydliwe problemy najczęściej utrudniają współżycie i w jaki sposób można im zaradzić?

Przedwczesny wytrysk

Zbyt szybkie szczytowanie jest problemem wielu mężczyzn. Może mieć ono różne przyczyny: rzadkie zbliżenia, nadpobudliwość seksualną lub po prostu stres związany z tym, że nie uda się zadowolić partnerki. Przedwczesny wytrysk może z czasem stać się powodem nieporozumień pomiędzy partnerami, warto więc postarać się pokonać ten wstydliwy problem.

Dobrym rozwiązaniem może się okazać stosowanie prezerwatyw przedłużających stosunek. Dzięki specjalnemu żelowi, którym są nasączone od środka, mężczyzna ma większą kontrolę nad momentem szczytowania. Prezerwatywy opóźniające wytrysk często są nieco grubsze od tradycyjnych kondomów, dzięki czemu rzeczywiście umożliwiają przedłużenie stosunku o kilka, a niekiedy nawet kilkanaście minut.

problemy w sypialni

Kobiecy problem

Należy pamiętać, że również kobiety borykają się z dolegliwościami mogącymi źle wpływać na życie seksualne partnerów. Jedną z nich jest suchość pochwy, która na szczęście zwykle jest przejściowym problemem. Jej przyczyny mogą być różne – stresujący okres w życiu, przemęczenie czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Niestety ta dolegliwość często jest dla pań wstydliwym tematem. Niepotrzebnie, ponieważ można jej łatwo zaradzić, wystarczy zaopatrzyć się w żel intymny.

Lubrykant nawilża pochwę, ułatwiając tym samym współżycie. Co ważne, stosowanie tego produktu pozytywnie wpłynie nie tylko na komfort kobiety, lecz także zwiększy doznania mężczyzny. Na rynku dostępne są żele intymne, które umożliwiają nawilżenie narządów intymnych, jak również wykonanie masażu, który może być elementem gry wstępnej. Część lubrykantów ma działanie rozgrzewające lub chłodzące, w związku z czym stosowanie ich jest dodatkowym bodźcem dla skóry i często ułatwia osiągnięcie orgazmu.

Problemy w sypialni mogą wystąpić nawet u najlepiej dobranych partnerów. Nie warto się ich wstydzić i unikać współżycia, ponieważ większość z nich można szybko rozwiązać i cieszyć się satysfakcjonującym seksem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl