Największe błędy mężczyzn podczas stosunku 0

Uważasz się za świetnego kochanka? Czy aby na pewno tak jest? Sprawdź, czy nie popełniasz jednego z największych łóżkowych błędów:

1. Zapominają o grze wstępnej

Szybki numerek od czasu do czasu jest w porządku, jednak w większości przypadków kobiety oczekują dłuższej gry wstępnej. Dzieje się tak ze względu na ich budowę, która sprawia, że potrzebują więcej czasu, żeby się rozgrzać.

2. Nie dbają o higienę

Niestety, ale to się wciąż zdarza. Niektórzy mężczyźni nie rozumieją, że prysznic rano to za mało, jeśli seks ma miejsce wieczorem. To samo tyczy się depilacji miejsc intymnych. Wielu przedstawicieli płci brzydszej zapomina również o perfumach.

3. Zostają w skarpetach

Przypadek stary jak świat, ale wciąż aktualny. Rozebrany mężczyzna, który ma na sobie tylko skarpety. Nie wiadomo, z czego to wynika, ale naprawdę nie wygląda to dobrze!

4. Pieszczą zbyt mocno

Kobiece narządy płciowe różnią się znacznie od męskich. Dlatego też wymagają zupełnie innego traktowania. Wielu panów o tym zapomina i dotykają kobiet tak, jak dotykaliby samych siebie - zbyt mocno, sprawiając im ból.

Największe błędy mężczyzn podczas stosunku

5. Zmierzają od razu ku celowi

Niektórzy mężczyźni biorą sobie do serca grę wstępną, jednak robią to źle. Od razu przechodzą do miejsc intymnych kobiety, zapominając o innych strefach erogennych, takich jak, np. szyja.

6. Zostawiają malinkę

Malinka jest fajna przy pierwszych pocałunkach. Kiedykolwiek potem - już nie.

7. Nie chcą założyć prezerwatywy

Facet, który nie chce założyć prezerwatywy, pokazuje że jest nieodpowiedzialny i nie potrafi zadbać o zdrowie drugiej osoby. Mało która kobieta potraktuje go jak samca Alfa.

8. Nie wykazują inwencji

Rutyna bywa męcząca w każdej dziedzinie życia, a w łóżku szczególnie. Nie ma nic bardziej nudnego, niż powtarzanie tego samego schematu za każdym razem

9. Dotykają kobiety wbrew jej woli

Przymuszanie kobiety do seksu da odwrotny skutek. Bardzo prawdopodobne jest, że zniechęci ją do niego całkowicie. Tak samo sytuacja wygląda, jeśli mężczyzna dotyka kobiety w intymne miejsca, zanim jest ona gotowa.

10. Są zbyt brutalni

Jak już zostało wcześniej wspomniane, kobiety różnią się od mężczyzn. To, co wydaje się jednej płci przyjemne, dla drugiej może być bolesne. Dlatego należy stopniowo wyczuć partnerkę i jej potrzeby.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl