Penis XL - przekleństwo czy błogosławieństwo 0

 

1. Zadbaj o nawilżenie

Zbyt duży penis może powodować ból partnerki i poczucie ,,rozrywania”, dlatego bardzo ważne jest zmniejszenie tarcia. Jak to zrobić? Zwiększając nawilżenie pochwy partnerki.

Nieodzowna będzie wydłużenie gry wstępnej, a także skorzystanie z żeli intymnych i lubrykantów.

 

2. Odkryj prezerwatywy XL

Mężczyźni hojnie obdarzeni przez los, często skarżą się na brak możliwości dobrania prezerwatywy dla siebie. Kondomy w tradycyjnych rozmiarach zsuwają im się. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu - prezerwatywy XL. Kondomy tego rodzaju posiadają średnicę większą niż klasyczne. W przypadku ekstremalnie dużego rozmiaru, idealnie sprawdzą się prezerwatywy Pasante Super King. Dzięki nim będziesz mógł odczuwać prawdziwą przyjemność bez towarzyszącego jej dyskomfortu.

Penis XL

 

3. Wybieraj odpowiednie pozycje

Jeśli chcemy uniknąć bólu odczuwanego przez partnerkę mężczyzny mogącego pochwalić się rozmiarem większym, niż przeciętnie, musimy przywiązać większą wagę do pozycji, w jakiej uprawiamy seks. Istotne, aby stosunek nie powodował silnego nacisku penisa na wrażliwą szyjkę macicy. Właśnie dlatego idealne będą pozycje, w których mężczyzna nie ma możliwości dogłębnej penetracji. Jedną z takich pozycji jest ,,na łyżeczkę”, w której obydwoje partnerzy leżą bokiem, twarzami skierowanymi w tę samą stronę. Inną polecaną w tym wypadku pozycją jest ,,na jeźdźca”. Kobieta, znajdując się na górze, jest w stanie kontrolować głębokość penetracji i wyznaczać granice.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl