Pierwszy raz - jak sprawić, żeby był udany 0

Pierwszy raz to ważny dzień w życiu każdego człowieka. Jak sprawić, aby był udany? Przeczytajcie nasze porady:

1. Nie spiesz się 

Pierwszy raz jest tylko jeden. Dlatego warto poczekać na odpowiedni moment, czyli taki w którym będziesz na sto procent pewien, że chcesz to zrobić. To nie wyścigi, dlatego nie powinno się sugerować opowiadaniami znajomych - często nie mającymi wiele wspólnego z prawdą.

2. Wybierz odpowiednią osobę

Z tego samego powodu, w poprzednim punkcie, należy poczekać na odpowiednią osobę. Jak ją rozpoznać? Odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałbyś z nią założyć rodzinę, jeśli zaistniałaby taka okoliczność? Jeśli na myśl o tym zrobiło Ci się słabo, warto odłożyć moment inicjacji seksualnej. Ważną kwestią jest także całkowite zaufanie do człowieka, z którym idzie się do łóżka po raz pierwszy.

Pierwszy raz - jak sprawić, żeby był udany

3. Zadbaj o intymność

Pierwszy raz jest trudny dla obydwu stron, dlatego spraw, aby okoliczności, w jakich się odbędzie były sprzyjające. Zadbaj o spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Istotna jest również duża ilość czasu, tak aby pośpiech nie zepsuł Wam tej chwili. Pierwszy stosunek zostanie w Twojej pamięci na zawsze, dlatego zaplanuj go wcześniej i zapewnij romantyczny nastrój, np. rozpalając wcześniej świeczki lub odbywając wcześniej wspólną kąpiel z olejkiem eterycznym. Niech ten dzień będzie wyjątkowy.

4. Zabezpiecz się

Najważniejszym elementem planowania inicjacji seksualnej powinno być odpowiednie zabezpieczenie. Nie jest prawdą, że przy pierwszym stosunku nie zachodzi się w ciążę! Przygotuj wcześniej prezerwatywy i połóż je tak, aby były pod ręką w najważniejszym momencie. Poćwicz ich zakładanie zawczasu. Zobacz poradnik ,,Jak założyć prezerwatywę”.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl