Seks pod prysznicem lub w wannie, czyli prosty sposób na urozmaicenie współżycia 0

Sfera seksualna jest niezwykle istotna w każdym związku. Z tego względu należy nieustannie dbać o jakość życia seksualnego, tak by było ono satysfakcjonujące dla obojga partnerów. Intensywne doznania będą możliwe dzięki urozmaicaniu współżycia poprzez stosowanie gadżetów erotycznych, testowanie nowych pozycji seksualnych czy uprawianie seksu również poza sypialnią. Prostym sposobem na ożywienie życia seksualnego są zbliżenia pod prysznicem lub w wannie.

Seks pod prysznicem

Uprawianie seksu pod prysznicem niesie za sobą wiele nowych doznań dla obojga partnerów. Woda jest bowiem dodatkowym stymulantem, który można wykorzystać w czasie gry wstępnej. Mianowicie działa pobudzająco na receptory znajdujące się w skórze, a jednocześnie relaksacyjnie i kojąco na mięśnie (rozluźnia je). Poprzez regulację temperatury i intensywności strumienia wody kochankowie mają możliwość dopasowania rodzaju pobudzenia do swoich preferencji. Należy jednak pamiętać, iż seks pod prysznicem musi być przede wszystkim bezpieczny. Pozycja oraz metoda antykoncepcji powinny być więc dopasowane do nietypowych warunków otoczenia. W tym przypadku sprawdzą się najbardziej stabilne pozycje oraz zastosowanie maty antypoślizgowej. Warto dodać, że nawet najlepsze prezerwatywy mogą nie zapewnić pełnego zabezpieczenia ze względu na podwyższone ryzyko ich pęknięcia lub zsunięcia.

https://econdom.pl/pl/n/Seks-pod-prysznicem-lub-w-wannie%2C-czyli-prosty-sposob-na-urozmaicenie-wspolzycia/41

Seks w wannie

Kolejnym sposobem na urozmaicenie współżycia jest seks w wannie, który dla wielu osób może okazać się spełnieniem dotąd skrywanych fantazji. Podwyższona temperatura i wilgotność dodatkowo pobudzą zmysł dotyku, a zastosowane olejki eteryczne czy sól do kąpieli będą stymulować również zmysł węchu. Mała powierzchnia, którą para kochanków ma do wykorzystania w wannie sprzyja bliskości, a odpowiedni dobór pozycji seksualnej sprawia, że zbliżenie może okazać się niezwykle satysfakcjonujące.

Seks w łazience – ogólne wskazówki

Oprócz zasad bezpieczeństwa dotyczących wyboru optymalnej pozycji należy pamiętać, iż środowisko wodne stwarza dość specyficzne warunki do współżycia. W tej sytuacji najistotniejszy jest dobór odpowiedniego rodzaju antykoncepcji. W przypadku użycia zwykłej prezerwatywy niestety istnieje ryzyko jej zsunięcia się w trakcie penetracji. Aby je zminimalizować, należy zawsze wybierać produkty najwyższej jakości. Podczas seksu pod prysznicem lub w wannie najlepiej założyć prezerwatywę bezpośrednio przed wejściem do wody, a zdjąć ją w momencie, gdy członek jest w końcowej fazie wzwodu. Warto również dodać, że w takich warunkach kobieta może mieć problem z naturalnym nawilżeniem miejsc intymnych. Najlepiej zastosować wtedy specjalny lubrykant.

Seks pod prysznicem lub w wannie to świetny sposób na przełamanie rutyny w związku. Taka innowacja może bowiem sprawić, że partnerzy odkryją się na nowo, a ich uczucie jeszcze bardziej się pogłębi. Dzięki temu, iż na rynku dostępne są różne rodzaje prezerwatyw, kochankowie nie muszą martwić się o skuteczne zabezpieczenie mimo nietypowych warunków otoczenia. Oczywiście najważniejsze jest, by wszelkie modyfikacje były satysfakcjonujące zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl