Relacja friends with benefits – na czym polega? 0

Relacja „friends with benefits” – na czym polega

Seks bez zobowiązań to spełnienie marzeń wielu osób. Rewolucja seksualna, która objęła świat zachodni w drugiej połowie XX wieku na zawsze zmieniła podejście do antykoncepcji, seksu przedmałżeńskiego, emancypacji kobiet, pornografii czy homoseksualizmu. 

czytaj całość »
MY.SIZE - prezerwatywy na miarę dla Ciebie 0

Znajdź dla siebie odpowiednią prezerwatywę, która będzie idealnie dopasowana! Poszukiwanie odpowiedniej prezerwatywy to już przeszłość. Wybierz jeden ze siedmiu rozmiarów prezerwatywy MY.SIZE!!

czytaj całość »
Penis XL - przekleństwo czy błogosławieństwo 0

Penis XL

Penis w rozmiarze XL wydaje się marzeniem każdego faceta. Kojarzy się z byciem świetnym kochankiem. Jak się jednak okazuje, bywa też przyczyną dyskomfortu, a nawet strachu ze strony kobiet. Jak sobie z nim poradzić?

czytaj całość »
Jak rozgrzać intymną atmosferę? 0

Jak rozgrzać intymną atmosferę?

Seks sam w sobie jest dużą przyjemnością, jednak jeśli nie będziemy się odpowiednio starać, może zamienić się w rutynę. Co zrobić, żeby do tego nie dopuścić? Wystarczy zadbać o kilka elementów:

czytaj całość »
Najczęstsze problemy kobiet z seksem 0

Najczęstsze problemy kobiet z seksem

Niejednokrotnie słyszy się o problemach seksualnych mężczyzn. Okazuje się jednak, że dotyczą one też kobiet. Jest to jednak temat tabu, a same zainteresowane wstydzą się go poruszać. eCondom.pl przedstawia najczęstsze problemy seksualne kobiet i pokazuje, jak sobie z nimi radzić.

czytaj całość »
5 zalet stosowania prezerwatyw 0

5 zalet stosowania prezerwatyw

Prezerwatywy najbardziej znane są z tego, że skutecznie chronią przed niechcianą ciążą, chorobami wenerycznymi, czy grzybicą. Mało kto wie jednak, że to tylko jedna z wielu innych zalet. Jakich?

czytaj całość »
Jak przekonać mężczyznę do założenia prezerwatywy 0

Jak przekonać mężczyznę do założenia prezerwatywy

Pewnie nie raz miałaś do czynienia z sytuacją, w której mężczyzna odmawiał założenia prezerwatywy. Najgorsze, co można w takim wypadku zrobić, to poddać się. Jak przekonać faceta do zakładania kondoma?

Przeczytajcie sposoby eCondom.pl, na zbycie głównych argumentów osób niechętnych do używania prezerwatyw.

czytaj całość »
Jak nadużywanie smartfonów i tabletów może wpłynąć na wasze życie erotyczne? – wakacyjny eksperyment durex 0

Wakacyjny eksperyment durex

Uzależnienie od Internetu, innowacyjnych i niezwykle wciągających gier mobilnych oraz od mediów społecznościowych, a także poczucie konieczności ciągłego opowiadania o swoim życiu, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, znacznie się nasilają. Efektami tego niepokojącego zjawiska są równie zatrważające, jednak wszystkim już dobrze znane, obrazki z przepięknych, zagranicznych plaż, kiedy to para młodych ludzi, zamiast przeskakiwać w objęciach przez morskie fale, wypoczywa na leżakach, osobno i oczywiście z nosami w telefonach.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl